UWAGA!!!
TERRORYZM - STOPNIE ALARMOWE

Procedury Wprowadzania Stopni Alarmowych

Wszystkim naszym wychowankom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Z tej okazji życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i  słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Informujemy, że we wtorki w godzinach 14.00 - 15.00 dyrektor przedszkola będzie do dyspozycji rodziców. W celu umówienia prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacja dotyczy tylko rodziców dzieci nowych – przyjętych do przedszkola  od września danego roku.
Informujemy, iż od dnia 01.02.2022r. korzystamy z nowego systemu do naliczania obecności i odpłatności. Każdy z Państwa będzie miał dostęp do indywidualnego konta dziecka, na którym będą zamieszczane informacje dotyczące pobytu w Przedszkolu i rozliczenia. W związku z tym otrzymają Państwo  na początku miesiąca października na swoją skrzynkę mailową wiadomość z linkiem do samodzielnego ustawienia hasła oraz loginem.
    Wszystkie informacje dotyczące korzystania z aplikacji obecności.pl znajdą Państwo w „Instrukcji dla Rodziców”

Prośba do rodziców!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!