INFORMACJEUWAGA!!!
TERRORYZM - STOPNIE ALARMOWE

Procedury Wprowadzania Stopni Alarmowych


Chętnych rodziców informujemy, że istnieje możliwość domówienia kart do odbijania obecności dziecka w przedszkolu. Karty zamawiamy u nauczycielek w swoich grupach do 6.10.2023r. Cena karty to 10zł plus koszty przesyłki.
25.10.2023 o godzinie 10.10 zapraszamy wszystkie chętne dzieci z grup: Słoneczka, Motylki, Pszczółki na przedstawienie teatralne pt."Nasz Szrek" czyli baśń o tolerancji. Cena biletu 28zł. Zapisy dzieci w swoich grupach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli nam w konkursie zbierania nakrętek i przyczynili się do zdobycia dyplomu dla placówki oraz wspaniałych nagród w postaci gier i układanek dla dzieci.Zwracamy się z prośbą o podjęcie działań związanych z oddawaniem głosów na poparcie wniosków w Budżecie Obywatelskim 2024 na Przedszkole Miejskie nr 20. Wystarczy wpisać w przeglądarce hasło: Budżet Obywatelski 2024 Leszno
Link do strony:
https://leszno.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski

Liczymy na Waszą aktywność!
 Wniosek nr 19 – projekt miękki
LESZCZYŃSKIE PRZEDSZKOLAKI- MĄDRE I AKTYWNE DZIECIAKI!

Wniosek nr 20- projekt mały
NAUKOWY PLAC ZABAW PRZY PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR 20 W LESZNIEZapraszamy dzieci na Wesołe Ranczo na wycieczkę do Niechłodu w dniach:
2.10. 2023 – grupa Jeżyki, Słoneczka
10.10.2023 – grupa Motylki, Pszczółki

wyjazd o godz. 12.00
powrót o godz. 16.00

cena wstępu na Ranczo 50 zł
Przejazd autokarem opłacony zostanie z pieniędzy zebranych podczas Festynu

INFORMACJE,
                   PORADNIA RODZINNAWIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PROJEKTU!Informujemy, że we wtorki w godzinach 14.00 - 15.00 dyrektor przedszkola będzie do dyspozycji rodziców. W celu umówienia prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.


Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka zaprasza rodziców i opiekunów do udziału w warsztatach edukacyjnych

Informacja dotyczy tylko rodziców dzieci nowych – przyjętych do przedszkola  od września danego roku.
Informujemy, iż od dnia 01.02.2022r. korzystamy z nowego systemu do naliczania obecności i odpłatności. Każdy z Państwa będzie miał dostęp do indywidualnego konta dziecka, na którym będą zamieszczane informacje dotyczące pobytu w Przedszkolu i rozliczenia. W związku z tym otrzymają Państwo  na początku miesiąca października na swoją skrzynkę mailową wiadomość z linkiem do samodzielnego ustawienia hasła oraz loginem.
    Wszystkie informacje dotyczące korzystania z aplikacji obecności.pl znajdą Państwo w „Instrukcji dla Rodziców”


 Prośba do rodziców!

 Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!


   Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)


   Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!

 

powrót do góry strony