INFORMACJEUWAGA!!!
TERRORYZM - STOPNIE ALARMOWE

Procedury Wprowadzania Stopni Alarmowych


6.06.23 o godzinie 10.30 w naszym przedszkolu będziemy gościli przedstawicieli UTW i odbędzie się  tradycyjne sadzenie  kwiatów na terenie placu przedszkolnego na które zapraszamy wszystkie dzieci. 

Informujemy Rodziców, że nasze przedszkole jest otwarte w miesiącu sierpniu. Rodziców, którzy posiadają konieczność przyprowadzania dziecka w tym czasie prosimy o zapisanie u nauczycielek w grupie do 31 maja. Prosimy także nie zapisywać dzieci na tzw. wszelki wypadek.  Każda konieczność dopisania dziecka w miesiącu sierpniu będzie rozpatrzona pozytywnie. Prośba nasza podyktowana jest zmianą organizacji pracy przedszkola w sierpniu oraz organizacją urlopów nauczycielek.
Dziękujemy za zrozumienie.

Spotkanie organizacyjne nauczycielek z rodzicami i dziećmi przyjętymi do  przedszkola na rok szkolny 2023/2024 odbędzie się 28.06.2023r (środa) o godz. 16.00


Rekrutacja do przedszkola

na nowy rok szkolny 2023/2024 odbywa się drogą elektroniczną.
 
Rodzic składa wniosek tylko do przedszkola pierwszego wyboru.
Rejestrowanie, pobieranie i składanie
wniosków o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego nr 10 w Lesznie
 
Adres logowania dla Rodzica:
naborp-kandydat.vulcan.net.pl/leszno

instrukcja naboru elektronicznegoINFORMACJE,
                   PORADNIA RODZINNAWIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PROJEKTU!Informujemy, że we wtorki w godzinach 14.00 - 15.00 dyrektor przedszkola będzie do dyspozycji rodziców. W celu umówienia prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.


Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka zaprasza rodziców i opiekunów do udziału w warsztatach edukacyjnych

Informacja dotyczy tylko rodziców dzieci nowych – przyjętych do przedszkola  od września danego roku.
Informujemy, iż od dnia 01.02.2022r. korzystamy z nowego systemu do naliczania obecności i odpłatności. Każdy z Państwa będzie miał dostęp do indywidualnego konta dziecka, na którym będą zamieszczane informacje dotyczące pobytu w Przedszkolu i rozliczenia. W związku z tym otrzymają Państwo  na początku miesiąca października na swoją skrzynkę mailową wiadomość z linkiem do samodzielnego ustawienia hasła oraz loginem.
    Wszystkie informacje dotyczące korzystania z aplikacji obecności.pl znajdą Państwo w „Instrukcji dla Rodziców”


 Prośba do rodziców!

 Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!


   Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)


   Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!

 

powrót do góry strony