Kadra pedagogiczna naszego Przedszkola.

Kadrę pedagogiczną  Przedszkola Miejskiego nr 10  ZIELONY ŚWIAT  tworzą nauczyciele wykształceni i kreatywni, którzy jako cel nadrzędny w swojej pracy stawiają na szczęście i uśmiech każdego dziecka oraz troskę o jego prawidłowy rozwój. Nauczyciele w atmosferze ciepła i przyjaźni budują ciekawe sytuacje dydaktyczne i pedagogiczne. Rozwój dzieci jest ich pasją, która także wyraża się w stałym doskonaleniu swoich umiejętności, poszukiwaniu nowych rozwiązań na warsztatach, zajęciach koleżeńskich, zajęciach otwartych dla rodziców. W swojej pracy wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności. Szczególny nacisk kładziemy na szacunek dla dziecka, jego potrzeby i indywidualność oraz wychowanie zgodnie z ekologią.

dyrektor Przedszkola

Pszczółki
mgr Beata Jankowska
mgr Agnieszka Grodzka

Personel przedszkola liczy 20 osób i wszyscy dbają o dobry wizerunek placówki w środowisku.

Ścisła współpraca całego personelu przedszkola tworzy bezpieczne, życzliwe i akceptujące otoczenie w którym funkcjonuje grupa dziecięca z jasnymi i precyzyjnie określonymi normami zachowań.