INFORMACJE

Drodzy rodzice serdecznie dziękujemy za zaangażowanie z Państwa strony we wszelkie akcje charytatywne organizowane na terenie naszej placówki!
•    Podczas grudniowej zbiórki  „Góra grosza” wspólnymi siłami uzyskaliśmy
łączną kwotę 164,76 gr.
•    Dziękujemy także za wsparcie dla zwierząt ze schroniska!
Dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy!

„Pączki do rączki”
28 lutego na terenie naszego przedszkola zostanie przeprowadzona akcja charytatywna, której celem jest pomoc trójce dzieci. W tym dniu będą sprzedawane pączki
cena min.za 1 szt.= 2,50

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału :)

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Przed rozpoczęciem rekrutacji rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu,  w terminie od 01 marca do 07 marca  2019 r. na rok szkolny 2019/2020.
Informujemy wszystkich zainteresowanych przyjęciem do naszego przedszkola, że nabór odbywać się będzie w dniach
od 11.03.2019 - 29.03.2019 do godz. 15.00
Przy rekrutacji do przedszkola nie jest brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.
Bliższe informacje nt. rekrutacji do przedszkoli publicznych w Lesznie znajdą Państwo klikając na link poniżej:

21.02.2019r (czwartek) o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie dyrektora z Radą Rodziców.
o godz.16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami. Na zebraniu zostanie przedstawione podsumowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej za I półrocze. Omówione   zostaną sprawy bieżące oraz uroczystości przedszkolne przewidziane w II półroczu.

Prosimy wszystkich rodziców o przybycie.

29.03.2019r o godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie w wykonaniu studentów UTW pt. „Polska z lotu ptaka”

19.02.2019 Zapraszamy wszystkie dzieci na Balik Karnawałowy. Zabawa odbędzie się w II LO przy ul. Prusa 33 Prosimy rodziców o przebranie dzieci w karnawałowe stroje.

W miesiącu lipcu 2019 nasze przedszkole pełni dyżur letni. Zainteresowanych rodziców prosimy o dokonanie zapisów dziecka u nauczycielek w grupach.

Informujemy, iż obowiązkiem rodziców jest poinformowanie dyrektora placówki, bądź nauczycieli w swoich grupach o zmianie adresu miejsca zamieszkania, zameldowania oraz zmianie numeru telefonu.

Prośba do rodziców!
 Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!