W czwartek 11.10.2018r zapraszamy wszystkie dzieci na wyprawę do lasu.
Czekają na nie:
Grupa I – Gry i zabawy na polanie w Karczmie Borowej
Grupy: II, III, IV oraz V –  udział w jesiennych leśnych podchodach

Wyjazd o godz. 9.30.
Powrót do przedszkola około  godz. 12.00.

Prosimy o ubranie dzieci w wygodny, sportowy strój (zamknięte obuwie).

Drodzy rodzice nasze przedszkole przyłączyło się do  akcji humanitarnej „Czary – Mary okulary”, która ma na celu pomóc najbiedniejszym mieszkańcom Republiki Środkowoafrykańskiej.
Akcja polega na zbiórce okularów (nowych oraz używanych), które przynosimy do przedszkola do dnia 11.12.2018r.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

Stowarzyszenie „Zielony Świat”, działające przy Przedszkolu Miejskim nr 10 w Lesznie, zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe potrzebne na wymianę oświetlenia, wentylacji  w salach przedszkolnych.
zapraszamy na stronę internetową https://pomagam.pl/nmrqwicw

Informujemy, iż obowiązkiem rodziców jest poinformowanie dyrektora placówki, bądź nauczycieli w swoich grupach o zmianie adresu miejsca zamieszkania, zameldowania oraz zmianie numeru telefonu.

Prośba do rodziców!
 Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!