INFORMACJE

Konsultacje logopedyczne (ostatnie) odbędą się w dniu 17.06.2019 w godzinach 14-16.30

Uwaga Rodzice !!!!!!

Stowarzyszenie Zielony Świat informuje, że rozpoczęcie Festynu Rodzinnego nastąpi o godz. 15.00.
W związku z tym rodzice przejmują od godz. 15.00 pełną opiekę i odpowiedzialność nad swoim dzieckiem.

Przebieg Festynu:
- Od 15.00 – 15.30 – zapraszamy poszczególne grupy do rodzinnych grupowych zabawy, które poprowadzi Edward Baldys
- Od 15. 30 – udział w atrakcjach zorganizowanych w różnych częściach terenu przedszkola, oraz:
- Loteria fantowa
- Cukiernia u Basi (kawa oraz ciasto)
- Kiełbaski z grilla (zestaw: kiełbaska, ogórek, chleb ze smalcem)
- Lody dla dzieci przedszkolnych za okazaniem kuponu, dla pozostałych – cena 1zł
- Woda do picia bez ograniczeń
- Przewidziane zakończenie godz. 18.00
Życzymy Miłej Udanej Rodzinnej Zabawy

Drodzy Rodzice!
Informujemy, że uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły odbędzie się 18.06.2019 o godzinie 13.00
Powodem zmiany terminu był brak zgody zainteresowanych rodziców!

W dniach 11-12.06 przeprowadzimy ostatnią zbiórkę surowców wtórnych!

Stowarzyszenie Zielony Świat zaprasza 13.06.19r o godz. 15.00 wszystkie dzieci oraz rodziców na Festyn Rodzinny.
Tradycyjnie jak co roku zostanie zorganizowana loteria fantowa. Prosimy rodziców o wsparcie w postaci fantów i dostarczenie ich do  poniedziałku 10.06. 2019r  w swoich grupach.
Dochód z loterii pokrywa atrakcje przewidziane na festynie np.  dmuchany zamek, trampolina. W czasie Festynu przewidziane są konkursy, gry oraz loteria fantowa. Będzie otwarta „Cukiernia u Basi”, która każdego roku cieszy się ogromnym powodzeniem. W cukierni można kupić pyszne ciasta domowego wypieku oraz kawę. Do kupienia będą także pyszne kiełbaski z grilla.
(Chętne mamy z każdej grupy prosimy o pomoc w postaci wypieków).

18.06.2019r o godz. 13.00 odbędzie się uroczyste pożegnanie dzieci odchodzących do szkoły. Zapraszamy rodziców dzieci odchodzących z p – la oraz rodziców chętnych do wzięcia udziału w tej  uroczystości.

25.06.19r zapraszamy wszystkie dzieci na wycieczkę do Osiecznej. W programie przewidziane są:
•    podchody
•    pasowanie na małego ekologa – grupy starsze.
•    gry i zabawy na plaży
Wyjazd z przedszkola o godz.  9.00
Powrót do p – la o około godz. 12.00

Spotkanie organizacyjne nauczycielek z rodzicami i dziećmi przyjętymi do  przedszkola na rok szkolny 2019/2020 odbędzie się 25.06.2019r (wtorek) o godz. 16.00

Informujemy, iż obowiązkiem rodziców jest poinformowanie dyrektora placówki, bądź nauczycieli w swoich grupach o zmianie adresu miejsca zamieszkania, zameldowania oraz zmianie numeru telefonu.

Prośba do rodziców!
 Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!