INFORMACJE

W poniedziałek 16.12.19r o godz. 9.20 zapraszamy wszystkie dzieci na Spotkanie z Bożonarodzeniowymi zwyczajami. Dzieci będą czynnie uczestniczyły w przygotowaniach świątecznych poprzez różne konkursy, zabawy, prace plastyczne przechodząc przez 5 stacji.

I STACJA – Słuchanie opowieści – Jasełek
II STACJA – Zabawy muzyczno – ruchowe z reniferem
III STACJA – Świąteczny tor przeszkód
IV STACJA – Świąteczne ozdoby - zabawy plastyczne w małych grupach
V STACJA – Poznanie Bożonarodzeniowych tradycji

18.12.2019r o godz.9.10 zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Gwiazdorem
O godz. 11.30 odbędzie się uroczysta Wigilia w swoich grupach.
W  tym dniu dzieci przychodzą do przedszkola ubrane odświętnie.

20.12.2019r o godz. 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci do II LO na przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów pod kierunkiem nauczycielki p. Kariny Grys.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego Przedszkola podczas corocznej akcji "Góra Grosza", w której chętnie uczestniczymy. W terminie od 25.11.2019 - 25.01.2020 w przedszkolu będzie stała puszka, do której można wrzucać każdy Grosik w celu wsparcia akcji.

Prośba do rodziców!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!