INFORMACJE

13.11 oraz 14.11.2018r w przedszkolu odbędzie się czarno – biała sesja fotograficzna.
Zainteresowanych rodziców prosimy o zapisy u nauczycielek  w swojej grupie,  co będzie oznaczało jednoznacznie wyrażenie zgody na sesję zdjęciową.
Prosimy rodziców o ubranie dzieci w odpowiedni strój.
13.11. 2018r tj.  wtorek zdjęcia będą miały robione dzieci z grupy: Kubusie, Jeżyki, Słoneczka
14.11.2018r tj. środa zdjęcia będą miały robione dzieci z grupy: Motylki, Pszczółki

Zapraszamy rodziców na zajęcia otwarte, które odbędą się w dniach:

grupa I Kubusie 16.11.2018 o godz. 9.15
grupa II Jeżyki 6.11.2018 o godz. 9.15
grupa III Słoneczka 8.11.2018 o godz. 9.15
grupa IV Motylki 7.11. 2018 o godz. 9.15
grupa V Pszczółki 8.11. 2018 o godz. 9.15

Po zajęciach zostaną przedstawione i omówione wyniki wstępnej obserwacji w grupie Kubusie, Jeżyki oraz Słoneczka. Rodzice zostaną zapoznani z wynikami diagnozy w grupie Motylki oraz Pszczółki.
Biorąc pod uwagę dobro dziecka obecność rodziców obowiązkowa.

Miś ma łapy bardzo miękkie,

po to misiem jest,
 żeby trzymać go za rękę,
kiedy tylko chcesz.
Miś ma wszystko,
czego trzeba, żeby misiem być,

by do łóżka go zabierać, żeby o nim śnić.

26.11.2018r (poniedziałek) obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Uśmiech, humor i zabawa to jest najważniejsza sprawa.
Zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w wesołych zabawach, pląsach z misiem, ulubieńcem dzieci.
Prosimy aby wszystkie dzieci w poniedziałek 26.11 2018r  przyszły do przedszkola ze swoim ulubionym misiem.

Wieczór Andrzejkowy

Świeca marszczy złoty nos
,
z każdej strony kapie wosk.

Cienie tłoczą się co krok,

Już w pokoju straszny tłok!

Cienie tu i cienie tam –
Pewnie przyszły wróżyć nam.

Już się pchają na firanki
Cienie - czarne wycinanki.

Już rozsiadły się na ścianach:
Czarny zamek, czarna brama.

I już skrzą się na tapecie
Czarne koła przy karecie.

Czarny paź przed bramą staje,
Czarną różę nam podaje.

Kto ją weźmie – ja? Czy ty?
Komu z nas się spełnią sny?

30.11.2018r (piątek) zapraszamy wszystkie dzieci na Andrzejki. Będzie to dzień pełen magii oraz wróżb.
Gwarantujemy dobrą zabawę, gry, konkursy połączone z wróżbami andrzejkowymi.

Stowarzyszenie „Zielony Świat”, działające przy Przedszkolu Miejskim nr 10 w Lesznie, zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe potrzebne na wymianę oświetlenia, wentylacji  w salach przedszkolnych.
zapraszamy na stronę internetową https://pomagam.pl/nmrqwicw

Informujemy, iż obowiązkiem rodziców jest poinformowanie dyrektora placówki, bądź nauczycieli w swoich grupach o zmianie adresu miejsca zamieszkania, zameldowania oraz zmianie numeru telefonu.

Prośba do rodziców!
 Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!