INFORMACJE

18.12.2018r zapraszamy wszystkie dzieci na Spotkanie z Bożonarodzeniowymi zwyczajami. Dzieci będą czynnie uczestniczyły w przygotowaniach świątecznych poprzez różne konkursy, zabawy, prace plastyczne przechodząc przez 5 stacji.

I STACJA – Mikołajkowe manewry – zabawy sportowe
II STACJA – Poznajemy tradycje świąteczne
III STACJA – Zabawy muzyczne – świąteczne kolędowanie
IV STACJA – Zabawy zręcznościowo – sprawnościowe
V STACJA – Świąteczna kartka dla przyjaciela

W ramach działań związanych z przedświątecznym wolontariatem nasze przedszkole włącza się w akcję „#Razem na Święta” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej
„PAMIĘTAJMY O ZWIERZĘTACH MIESZKAJĄCYCH W SCHRONISKACH"!
Od 13 - 20 .XII na terenie przedszkola odbędzie się zbiórka karmy dla zwierząt w ramach świątecznej akcji „Paczka dla psiaczka". Wszystkie dary zostaną przekazane dla zwierząt z Henrykowa. Wszelkie łakocie prosimy zostawiać u nauczycielek poszczególnych grup.
Dziękujemy!

21.12.2018r o godz. 9.30 odbędzie się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z grupy Pszczółki dla zaproszonych gości z Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno –Wychowawczego im. Piotrusia Pana w Lesznie.

Nasze przedszkole bierze udział  w  Ogólnopolskiej Akcji „GÓRA GROSZA”.
W miesiącu grudniu na terenie przedszkola będzie prowadzona zbiórka pieniędzy. Monety można wrzucać do specjalnie oznakowanego pojemnika, znajdującego się  w głównej części naszego przedszkola do 21 grudnia.
Zebrana kwota zostanie przekazana najbardziej potrzebującym dzieciom, które nie wychowują się w swoich rodzinnych domach.
Serdecznie  zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji.
Liczy się każdy grosz, przyłącz się i Ty

19. 12.2018r zapraszamy wszystkie dzieci  o godz. 9.00 na przedstawienie teatralne w wykonaniu teatru Herbi  pt. „ Baśń o 12 miesiącach”.

20.12.2018r  odbędzie się uroczysta Wigilia w swoich grupach oraz spotkanie z Gwiazdorem.
W  tym dniu dzieci przychodzą do przedszkola ubrane odświętnie.

Stowarzyszenie „Zielony Świat”, działające przy Przedszkolu Miejskim nr 10 w Lesznie, zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe potrzebne na wymianę oświetlenia, wentylacji  w salach przedszkolnych.
zapraszamy na stronę internetową https://pomagam.pl/nmrqwicw

Informujemy, iż obowiązkiem rodziców jest poinformowanie dyrektora placówki, bądź nauczycieli w swoich grupach o zmianie adresu miejsca zamieszkania, zameldowania oraz zmianie numeru telefonu.

Prośba do rodziców!
 Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!