INFORMACJE

20.02.2020 na terenie przedszkola odbędzie się akcja charytatywna Pączki do rączki. Serdecznie zachęcamy do zakupu słodkości i jednocześnie wsparcia akcji.

20.02.2020r. o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z Radą Rodziców.
O godzinie 17.00  odbędzie się zebranie z rodzicami. Na zebraniu zostanie przedstawione podsumowanie pracy dydaktyczno – wychowawczej za I półrocze, rodzice otrzymają karty informacyjne  dotyczące postępów dziecka, omówione będą sprawy bieżące oraz uroczystości przedszkolne przewidziane w II półroczu roku szkolnego.
Prosimy wszystkich rodziców o przybycie.

Informujemy, że nasze przedszkole pełni dyżur letni od 1.07 – 31.07.2020r (lipiec).

W czwartek 13.02 każde dziecko przynosi do przedszkola 2 balony (nienadmuchane) w dowolnym kolorze.

W dniach 19-20.02.2020 odbędzie zbiórka plastikowych nakrętek.

Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszego Przedszkola podczas corocznej akcji "Góra Grosza", w której chętnie uczestniczymy. W terminie od 25.11.2019 - 25.01.2020 w przedszkolu będzie stała puszka, do której można wrzucać każdy Grosik w celu wsparcia akcji.

Prośba do rodziców!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!