UWAGA!!!
TERRORYZM - STOPNIE ALARMOWE
Procedury Wprowadzania Stopni Alarmowych

1.06.2022 zapraszamy wszystkie dzieci na Festyn z okazji Dnia Dziecka.
Festyn rozpocznie się o godz. 9.15 odśpiewaniem hymnu przedszkola. W programie przewidziane są następujące atrakcje:
- malowanie twarzy oraz baloniaki – cudaki, czyli jak z balonów można wyczarować zwierzątka
- policjant z psem przewodnikiem
- ratownik medyczny
- robienie tatuaży
- warkoczyki
- bańki mydlane
- zabawy zręcznościowe
- dmuchaniec
- wata cukrowa
Pomagać będą wolontariusze z II LO, którzy też poprowadzą Aerobik przy muzyce. Po obiedzie odbędzie się pokaz akrobatyczno – cyrkowy. Na zakończenie zapraszamy wszystkie dzieci na pyszne lody.

Drodzy Rodzice.
W imieniu Rady Rodziców prosimy o wsparcie zbiórki żywności na rzecz uchodźców z Ukrainy.
Prośbę do szkół i przedszkoli skierowała leszczyńska Stacja Biznes i Bank Żywności. Niestety nadszedł moment gdzie brakuje żywności dla potrzebujących w tych miejscach. Zbiórka odbędzie się w dniach 30.05 do 3.06 na terenie przedszkola.
Potrzebne są następujące produkty:
Konserwy mięsne, Pasztety, przetwory rybne w puszce, Płatki śniadaniowe.

Z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

Uwaga Rodzice !!!!!!!
W miesiącu sierpniu przedszkole będzie czynne. W związku z tym prosimy o podanie u nauczycielek grup do 26. 05.222r informacji o ewentualnym zapisie dziecka na miesiąc sierpień. Prosimy o przemyślaną decyzję w związku z zapisem dziecka do przedszkola w miesiącu letnim. Nie zapisujemy dziecka na tzw. wszelki wypadek, ponieważ jest to związane z organizacją pracy placówki oraz harmonogramem urlopów pracowników.
Miesiąc lipiec przeznaczony jest na wykonanie prac remontowo – porządkowych. Drodzy państwo, liczymy że podejdziecie odpowiedzialnie do w/w tematu.

Z góry dziękujemy
Dyrektor i Rada Pedagogiczna Przedszkola Miejskiego nr 10

Od jutra tj. 4.04.2022 rodzice przyprowadzają dzieci wchodząc głównym wejściem do przedszkola. Dzieci przyprowadzamy do godz. 8.30. Odbiór dzieci z przedszkolnych szatni od godz. 14.15.
Rodzice nie wchodzą do sal przedszkolnych.

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego
GIS-
Informujemy, iż od dnia 01.02.2022r. korzystamy z nowego systemu do naliczania obecności i odpłatności. Każdy z Państwa będzie miał dostęp do indywidualnego konta dziecka, na którym będą zamieszczane informacje dotyczące pobytu w Przedszkolu i rozliczenia. W związku z tym otrzymają Państwo wiadomość z linkiem do samodzielnego ustawienia hasła oraz loginem.
    Wszystkie informacje dotyczące korzystania z aplikacji obecności.pl znajdą Państwo w „Instrukcji dla Rodziców”

Informujemy, że nasze przedszkole w miesiącu lipcu 2022 będzie zamknięte, pracujemy w miesiącu sierpniu.

Prośba do rodziców!

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich rodziców o przyprowadzanie do przedszkola tylko zdrowych dzieci. Prośba podyktowana jest troską
 o zdrowie  pozostałych dzieci w grupach.
 Dyrektor przedszkola oraz rodzice naszych wychowanków!

Ze względu na bezpieczeństwo i higienę prosimy rodziców o nie przywiązywanie psów do ogrodzenia przedszkola oraz przed wejściem do budynku! dziękujemy :)

Informujemy, że drzwi wejściowe do przedszkola są zamykane, w godzinach między 9.00 a 14.00  Prosimy o korzystanie z dzwonka. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia, czynności te zostały podyktowane względami bezpieczeństwa!